Mere tooted

Kõik paadi omanikud teavad, et merelt kaldale tulemine pole lihtne, eriti kui on tuuline või muud paadid tekitavad laineid. Isegi väikesel kiirusel põrkub paat objektile märkimisväärse jõuga – kriimud paadil võivad rikkuda tuju terveks päevaks. Kogu meie erinevat tüüpi PU-elastomeerist Estepur fenderite komplekt on loodud teie veesõidukile eksklusiivse kaitse tagamiseks !!! Estepur fender summutab löögi sujuvalt, pärast koormust taastab see algse kuju ega värvi ka teie paati.

  1. Estepuri fender muuli jaoks on esimene liige meie "fenderite perekonnas". Alustasime nende tootmist 2018 aastal. Esimesed fenderid töötavad siiani endiselt nagu uued. Oleme neid müünud tuhandetes, valdavalt Soome ja Rootsi. Kaide Estepur fenderid ei lähe katki suure koormuse korral, taluvad talvel samuti jääkoormust! Lisaks on need UV-kindlad ega muutu aastate jooksul rabedaks.
  2. Stressivabaks "paadi parkimiseks" arendasime välja ka pardumis talate katted !!! Peate lihtsalt Estepuri katte tala külge panema ja nii lihtne see ongi. Samuti pole tala külge vaja kruvikinnitust.
  3. Meie fenderite sugupuu uusim liige on Estepur paadi külge pandav fender. See on tugev, ei purune! tänu suuremale kaalule püsib stabiilne ka karmi ilmaga! Võib jääda ka osaliselt vee alla!
Invalid Email
Invalid Number
Scroll to Top